Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Jveres Creative Commons License 2003-09-24 12:21:22 106
Csatlakozok Csabi7777777-hez (ami persze a te kérdésedre nem ad választ). A lent említett SIgma obi (nekem is Eos rendszerem van) kíválló!
Előzmény:
Csabi7777777 Creative Commons License 2003-09-24 09:59:41 104
Tapika!
Nekem egy Sigma 180/3,5-ösöm van, csak ajánlani tudom, a Tamronról még nem sokat hallani.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!