Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
xgab76 Creative Commons License 2003-09-24 11:35:23 105
Szerintem ez még nem az a kategória, ami a túl nagy átfogás miatt rossz lenne. Véleményem szerint legalább olyan jó, ha nem jobb, mint a hasonló zoom-ok (28-80, 28-105).
Előzmény:
Feketelista Creative Commons License 2003-09-24 09:38:27 103
Sőt örülök ha beléd botlok, mert úgy látom nagyjából az a cuccod van, amit én kinéztem. :)

Sajna csak egy obit tudok most venni indulásnak a 10d-hez, és ezt a 28-135-t néztem ki hozzá.

Kicsit elbizonytalanított a 10d fórumban _Pompi_ hozzászólása, miszerint nem túl jó a nagy zoomátfogásu objektív. De remélem nem lesz vele gondom.
Azt én is láttam hogy elég nehéz, de gondolom azért nem zavaróan nehéz, legalább stabilan áll a cucc a kezedben :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!