sziasztok!
kicsit elnézést ha kissé "reklámízű" leszek - november közepétől a PanoramaFactory 3-mas verziója magyar nyelven is elérhető lesz. Sikerült elérni a Smoky-s fiúknál (it is a one-man company...), hogy aki korábban megvásárolta az angol verziót (akár a 2.5-öst is!) az ingyenesen letöltheti hozzá a magyar upgrade-t (és mi természetesen elküldjük a magyar használati leírást stb. illetve 3 hónapig telefonon/email vállaljuk a helpdesk-et magyar nyelven).
október végétől keresnénk majd kb. fél tucat embert tesztelni a magyarított verziót (info@zakkpakk.info).
a program angol- és magyar verziója is megvásárolható lesz (közvetlen regisztrációval) nálunk is - igaz nem 6.000 forintért! - de kb. 6-7%-kal az angol ár alatt (ennyit sikerült megalkudnunk).
"buta" kérés - de kérem, hogy erőtökhöz mérten - támogassátok a jogtiszta vásárlásokat: cserébe ígérem, hogy itt és a panofactory magyar honlapján folyamatosan, elsőkézből kaptok visszajelzéseket, akciókról és jövőbeni tervekről!
ötleteket, kritikákat addig is várunk!
álljon itt elsőként egy "füles":
páran kerestetek olcsóbb megoldást panoráma-fotózáshoz állványok terén:
http://www.slik.com/88m.html
http://www.adorama.com/SLU212D.html
kapható M-on is hadd ajánljak két céget (habár van egy harmadik is tudtommal...:)
http://members.chello.hu/zoltan.vodli/slik.html
http://www.optiform.hu/araink_slik.htm
s ami akció lesz: akik nálunk vesznek majd december 20-áig regisztrációt azok között 3 db. Slik 88M-et sorsolunk ki!
köszönöm és mély elnézést a rossz marketingért... jó fényt a panorámázáshoz (is)!
zs
|