Keresés

Részletes keresés

Zsuzsó Creative Commons License 2003-09-24 11:50:42 87
Sziasztok!

Miklós: azt hiszem passzolok, mert mint tudjuk "Bill" óta sok minden előfordulhat:-)))

A lényeg hogy megy.

Köszi: Zsuzsó

A hozzászólás:
KM Creative Commons License 2003-09-24 07:13:10 84
Zsuzsó-nak :
én is XP-t használok, és most direkt felraktam ismét a progit, nekem müxik
Előzmény:
Zsuzsó Creative Commons License 2003-09-23 19:46:14 83
Sziasztok!

Félig OFF:
KM, frydek: köszönöm az információt. Közben rájöttem, nem én rontottam el.
A program nem működött W2000 alatt és XP alatt sem. Az angol nyelvű W2000-viszont bekajálta:-)
Igazából nem feltétlenül akarok IKEA-t, csak az elektromos berendezések, vízvezetékek, és elfolyók valamint az elektromos áram miatt ill. a látvány miatt szeretném megnézni ezt a progit.
Mégegyszer köszi: Zsuzsó
ON

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!