|
|
|
|
 |
Zsuzsó
2003-09-24 11:50:42
|
87
|
Sziasztok!
Miklós: azt hiszem passzolok, mert mint tudjuk "Bill" óta sok minden előfordulhat:-)))
A lényeg hogy megy.
Köszi: Zsuzsó |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-09-24 07:13:10
|
84
|
Zsuzsó-nak :
én is XP-t használok, és most direkt felraktam ismét a progit, nekem müxik |
|
Előzmény:
 |
Zsuzsó
2003-09-23 19:46:14
|
83
|
Sziasztok!
Félig OFF:
KM, frydek: köszönöm az információt. Közben rájöttem, nem én rontottam el.
A program nem működött W2000 alatt és XP alatt sem. Az angol nyelvű W2000-viszont bekajálta:-)
Igazából nem feltétlenül akarok IKEA-t, csak az elektromos berendezések, vízvezetékek, és elfolyók valamint az elektromos áram miatt ill. a látvány miatt szeretném megnézni ezt a progit.
Mégegyszer köszi: Zsuzsó
ON |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|