Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Kenny_McCormick Creative Commons License 2003-09-23 21:02:39 98
Nekem is szimpatikusabb a D10, ráadásul a sógoroknál "csak" 50%-kal drágább, mint a 300D.
Előzmény:
Feketelista Creative Commons License 2003-09-23 20:51:05 97
Bár én is leginkább kérdezősködök itt, mert jóval tapasztaltabbak vannak itt nálam, de ezt a dolgot az utóbbi hetekben elég jól körbejártam.
Szóval ha megteheted, akkor a 10D-t vedd meg. Igaz hogy kicsit drágább, de szerintem megbízhatóbb és többet tud. Most nézegetem én is az obikat, nem tudom milyeneket vegyek hozzá.
Erre várok én is, hátha segít valaki :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!