Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-09-23 15:10:35 292
Amikor megvolt a használatbavételi, azután szerződtünk a bankkal, ők rögtön fizettek a beruházónak, mi pedig elkedtünk tartozni. De már ezelőtt, a birtokbaadás megtörtént, ekkor iratta alá velünk a beruházó a papírt, hogy ha majd eljön az ideje, nem hiúsítjuk meg a szerződést. Mondjuk nem voltunk jó fejek, ugyanis benne volt, hogy különben 30 napon belül kiköltözünk.
A hozzászólás:
Laja73 Creative Commons License 2003-09-23 13:58:58 291
jó, csak úgy nagyságrendileg értettem
meg aztán hogy mi az előírás és mi a gyakorlat, az is két külön dolog; annak idején az autómra lemondtam a cascót, meg sem tudták
vagy apám vett fel hitelt, de szóltam, hogy én törlesztem, azóta velem tartják a kapcsolatot...csak az elején szeretik jól megszívatni az ügyfelet

milyen papírok után utalt a bank? csak azért kérdezem, hogy tudjam, mire számítsak, ha máshol nem jön össze a hitel

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-09-23 13:42:02 289
A bank utalt.

Amúgy ne hidd, hogy 20 évig senkit nem érdekelnek az adataid, be kell jelentened pl. a munkahely váltást a banknak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!