|
|
|
|
 |
Laja73
2003-09-23 13:58:58
|
291
|
jó, csak úgy nagyságrendileg értettem
meg aztán hogy mi az előírás és mi a gyakorlat, az is két külön dolog; annak idején az autómra lemondtam a cascót, meg sem tudták
vagy apám vett fel hitelt, de szóltam, hogy én törlesztem, azóta velem tartják a kapcsolatot...csak az elején szeretik jól megszívatni az ügyfelet
milyen papírok után utalt a bank? csak azért kérdezem, hogy tudjam, mire számítsak, ha máshol nem jön össze a hitel |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2003-09-23 13:42:02
|
289
|
A bank utalt.
Amúgy ne hidd, hogy 20 évig senkit nem érdekelnek az adataid, be kell jelentened pl. a munkahely váltást a banknak. |
|
Előzmény:
 |
Laja73
2003-09-23 10:23:15
|
288
|
a papírok frissítése amúgy is nevetséges dolog, nekünk rábólintott a bank még februárban, de ha most szeptemberben elkészülne a lakás + használatbavételi is meglenne, akkor újra be kéne vinni a kereseti igazolásokat, egy hónapnál nem régebbit. annyira hülyék, hogy az nem igaz, 20 évre vezsem fel a hitelt, 20 évig senki nem fogja nézni, hol dolgozom - de most azért frissítsek egyet. még egy utolsót, na...
vadkörte, nektek végülis utalt már a bank? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|