Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003-09-23 13:42:02 289
A bank utalt.

Amúgy ne hidd, hogy 20 évig senkit nem érdekelnek az adataid, be kell jelentened pl. a munkahely váltást a banknak.

A hozzászólás:
Laja73 Creative Commons License 2003-09-23 10:23:15 288
a papírok frissítése amúgy is nevetséges dolog, nekünk rábólintott a bank még februárban, de ha most szeptemberben elkészülne a lakás + használatbavételi is meglenne, akkor újra be kéne vinni a kereseti igazolásokat, egy hónapnál nem régebbit. annyira hülyék, hogy az nem igaz, 20 évre vezsem fel a hitelt, 20 évig senki nem fogja nézni, hol dolgozom - de most azért frissítsek egyet. még egy utolsót, na...

vadkörte, nektek végülis utalt már a bank?

Előzmény:
bucoka Creative Commons License 2003-09-19 17:22:23 286
Igen, igen, ezt értem. Azt hittem, hogy a K&H-s ügyintézésről van valami tapasztalat. Esetleg néhány hónap:))
Nálunk aug. 25-én volt használatbavételi engedély, de csak múlt héten szóltak, hogy megvan, és kezdjem el újra (!) beszerezni az összes igazolást, és újra ki kell tölteni az egész hitelkérelmet, mert megváltozott a nyomtatvány!!! Pedig már ezeket beadtuk, ezek alapján kaptuk meg a hitelígérvényt. Na mindegy, ez legyen a legkevesebb, de hát az APEH igazolás is 2000 Ft / db, a többi is rengeteg utánajárás, ráadásul a lakcímváltozást is bejelentettük, így viszont az átfutási időt is meg kell várni, hogy minden papíron az új cím legyen.
Az már csak hab a tortán, ha nem késnek kb. 5 hónapot az átadással és mindennel, még 4,75%-os kamattal vehettük volna fel a hitelt, most már 5,5% a kamat.

Melyik K&H fiókban intézitek a hitelt?

B.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!