Keresés

Részletes keresés

TyggeR Creative Commons License 2004-05-03 08:45:49 199
sziasztok! ezt még szeptemberben kérdeztem, tud vki segíteni?

hali!

nos, én a váci út mellett lakom, ami tán a város egyik legzajosabb útja. égető szükségem lenne egy
hangszigetelt ablakra, m meg fogok bolondulni.

írtad, h a háromrétegű üvegezés hangszigetel a legjobban, ez decibelben mennyit jelent? mindenképpen cseréltetném a keretet, m amúgy is "fáradt" már kicsit a régi, az iszonyatosan nem érdekel, h a ház utána h fog kinézni. :)

mennyiből lehet megoldani egy ilyen teljes cserét (maga az ablaknyílás elég furi méret, szélességnek 152, magasságnak 170valamennyi centit mértem), s hova érdemes fordulni ez ügyben, azaz melyik a legmegbízhatóbb és legolcsóbb cég?

A hozzászólás:
TyggeR Creative Commons License 2003-09-23 10:19:44 127
hali!

nos, én a váci út mellett lakom, ami tán a város egyik legzajosabb útja. égető szükségem lenne egy
hangszigetelt ablakra, m meg fogok bolondulni.

írtad, h a háromrétegű üvegezés hangszigetel a legjobban, ez decibelben mennyit jelent? mindenképpen cseréltetném a keretet, m amúgy is "fáradt" már kicsit a régi, az iszonyatosan nem érdekel, h a ház utána h fog kinézni. :)

mennyiből lehet megoldani egy ilyen teljes cserét (maga az ablaknyílás elég furi méret, szélességnek 152, magasságnak 170valamennyi centit mértem), s hova érdemes fordulni ez ügyben, azaz melyik a legmegbízhatóbb és legolcsóbb cég?

Előzmény:
KM Creative Commons License 2003-09-22 06:24:43 125
RobuR-nak :
hangszigetelés szempontjából a 3 rtg-ű üvegezés adja a legnagyobb hangcsillapítást. A beépítése okozza a nagyobb gondot, mert meglévő szárnyba (a vastagsága miatt) általában nem beépíthető, ha új tokot teszenek a meglévőbe, akkor pedig kisebb lesz az ablak, nem is szólva arról, hogy a homlokzat többi ablakától el fog térni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!