|
|
|
|
 |
TyggeR
2004-05-03 08:45:49
|
199
|
sziasztok! ezt még szeptemberben kérdeztem, tud vki segíteni?
hali!
nos, én a váci út mellett lakom, ami tán a város egyik legzajosabb útja. égető szükségem lenne egy
hangszigetelt ablakra, m meg fogok bolondulni.
írtad, h a háromrétegű üvegezés hangszigetel a legjobban, ez decibelben mennyit jelent? mindenképpen cseréltetném a keretet, m amúgy is "fáradt" már kicsit a régi, az iszonyatosan nem érdekel, h a ház utána h fog kinézni. :)
mennyiből lehet megoldani egy ilyen teljes cserét (maga az ablaknyílás elég furi méret, szélességnek 152, magasságnak 170valamennyi centit mértem), s hova érdemes fordulni ez ügyben, azaz melyik a legmegbízhatóbb és legolcsóbb cég?
|
|
A hozzászólás:
 |
TyggeR
2003-09-23 10:19:44
|
127
|
hali!
nos, én a váci út mellett lakom, ami tán a város egyik legzajosabb útja. égető szükségem lenne egy
hangszigetelt ablakra, m meg fogok bolondulni.
írtad, h a háromrétegű üvegezés hangszigetel a legjobban, ez decibelben mennyit jelent? mindenképpen cseréltetném a keretet, m amúgy is "fáradt" már kicsit a régi, az iszonyatosan nem érdekel, h a ház utána h fog kinézni. :)
mennyiből lehet megoldani egy ilyen teljes cserét (maga az ablaknyílás elég furi méret, szélességnek 152, magasságnak 170valamennyi centit mértem), s hova érdemes fordulni ez ügyben, azaz melyik a legmegbízhatóbb és legolcsóbb cég? |
|
Előzmény:
 |
KM
2003-09-22 06:24:43
|
125
|
RobuR-nak :
hangszigetelés szempontjából a 3 rtg-ű üvegezés adja a legnagyobb hangcsillapítást. A beépítése okozza a nagyobb gondot, mert meglévő szárnyba (a vastagsága miatt) általában nem beépíthető, ha új tokot teszenek a meglévőbe, akkor pedig kisebb lesz az ablak, nem is szólva arról, hogy a homlokzat többi ablakától el fog térni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|