Keresés

Részletes keresés

big_mafa Creative Commons License 2003-09-23 13:56:50 290
A hasonlazt inkabb "Nem adok csokit a gyereknek, mert nem fozok"... :-))))

:-(((

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2003-09-23 08:48:25 287
A szemétség ebben az, hogy az építtető ezáltal nem jut hamarabb a pénzéhez (ECO-LINE Kft., Mediterán lakópark, Pesterzsébet), csak a tulajdonosokkal kekeckedik. Mi annak idején aláírtunk egy papírt nekik, hogy nem állítunk semmilyen akadályt a hitelfolyósítás útjába, ezzel megelégedtek. Most viszont azt játszák: ha nem fizet a bank, akkor ti nem költöztök. Azt persze hiába is hangoztatjuk, hogy nem miattunk nem fizet a bank, hanem ők nem szereztek meg mindent. Ez olyan, mintha nem adok csokit a gyereknek, mert nem főz nekem az asszony...
Előzmény:
Laja73 Creative Commons License 2003-09-19 16:42:09 285
Bocs, igazad van, ez a "tudjuk mit jelent" nem teljesen jogos. Nos arról van szó, hogy rendszeresen hatalmas (5-10 hónap) késében van az építtető az átadást illetően, de az átadás is olyan, hogy a lakók (mivel ők már régóta törlesztenek, javarészt a CIB-nek, és a hitelösszeg kilencvenvalahány százaléka is megérkezett) ugyan beköltözhetnek "vigyázni a lakásra", de a használatbavételi további x hónap.
Csakhogy a K&H óvatos, és szigorúan a használatbavételi engedélyhez köti a teljes összeget, addig egy fillért sem utal - mi több, hitelszerződést sem köt. És míg mindez az építtetőnél tavaly nem volt akadály a beköltözésnél, idén már igen: nincs beköltözés. Áll a lakás készen és üresen, fél évig.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!