|
|
|
|
 |
frydek
2003-09-23 10:22:22
|
80
|
Szia!
Bocs egy kicsit off!
Nem vagyok egy számítógép zseni, de nekem sikerült.
Csak egy klikk: download, elmented a gépre, ha az megvan megnyitod a file-t és már tölti is be magától. 98-as windows.
Próbáld meg a BoConcept honlapjáról is.
Furnish lite néven a kereső kidobja a címet.
Jó szórakozást mindenkinek hozzá! |
|
A hozzászólás:
 |
Zsuzsó
2003-09-22 22:52:05
|
79
|
Sziasztok!
IKEA tervező programmal kapcsolatban: le tudom tölteni a programot, de nem fut. Mit csinálok rosszul? Windows 2000 op. rendszer van nekem. Mi lehet a gond, adjatok tanácsot.
Zsuzsó |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|