|
|
|
|
 |
RobuR
2003-09-23 13:56:02
|
129
|
Hang (hő) szigeteléshez:
álthermo üvegezés ára (ld. mint lent)6200/nm. Én nekiugrasztom aaz emebereket aztán meglátjuk milyen lesz... |
|
A hozzászólás:
 |
RobuR
2003-09-19 16:25:55
|
122
|
Csá!
Hétfőn kapom az árajánlatokat, akkor felnyomom!
|
|
Előzmény:
 |
viktor a takarító
2003-09-19 14:08:33
|
121
|
RobuR!
Nekem is hasonló problémáim és ablakaim vannak, és pont ezek a megoldások jutottak eszembe, de tovább egyelőre nem jutottam.
Fel tudnád dobni ide, hogy melyik megoldás mennyibe fájna és mekkora ablakfelületre?
kösz,
vat |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|