Keresés

Részletes keresés

RobuR Creative Commons License 2003-09-23 13:56:02 129
Hang (hő) szigeteléshez:
álthermo üvegezés ára (ld. mint lent)6200/nm. Én nekiugrasztom aaz emebereket aztán meglátjuk milyen lesz...
A hozzászólás:
RobuR Creative Commons License 2003-09-19 16:25:55 122
Csá!
Hétfőn kapom az árajánlatokat, akkor felnyomom!

Előzmény:
viktor a takarító Creative Commons License 2003-09-19 14:08:33 121
RobuR!
Nekem is hasonló problémáim és ablakaim vannak, és pont ezek a megoldások jutottak eszembe, de tovább egyelőre nem jutottam.
Fel tudnád dobni ide, hogy melyik megoldás mennyibe fájna és mekkora ablakfelületre?

kösz,
vat

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!