Keresés

Részletes keresés

bucoka Creative Commons License 2003-09-19 16:30:51 284
Bocsi, hogy így belekérdezek, de mit jelent? (Miért érzem úgy, hogy semmi jót?:))
Mi is K&H-nál vesszük fel a hitelt. De legalább mi már bent lakunk, úgyhogy egy szavam sem lehet.
Ti addig albérletben laktok, vagy van más megoldás?

B.

A hozzászólás:
Laja73 Creative Commons License 2003-09-19 16:14:58 283
Szia!

Képzeld, neked milyen mázlid volt, számomra viszont tegnap kiderült, a zekólány a IV. ütemnél már nem enged beköltözni, amíg nincs hitel.
K&H esetében ez tudjuk, mit jelent...:(

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2003-09-19 16:09:18 282
Ehhez nincs is mit hozzátenni.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!