|
|
|
|
 |
bucoka
2003-09-19 16:30:51
|
284
|
Bocsi, hogy így belekérdezek, de mit jelent? (Miért érzem úgy, hogy semmi jót?:))
Mi is K&H-nál vesszük fel a hitelt. De legalább mi már bent lakunk, úgyhogy egy szavam sem lehet.
Ti addig albérletben laktok, vagy van más megoldás?
B. |
|
A hozzászólás:
 |
Laja73
2003-09-19 16:14:58
|
283
|
Szia!
Képzeld, neked milyen mázlid volt, számomra viszont tegnap kiderült, a zekólány a IV. ütemnél már nem enged beköltözni, amíg nincs hitel.
K&H esetében ez tudjuk, mit jelent...:( |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-09-19 16:09:18
|
282
|
| Ehhez nincs is mit hozzátenni. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|