Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
OpTiMiStA Creative Commons License 2003-09-19 12:10:01 86
Nagyon köszönöm, fiúk!
Ha lesz ajánlatom, visszajövök tanácsért!

Üdvözlettel,
O.

Előzmény:
gepet_vennek Creative Commons License 2003-09-18 15:15:12 85
Kiegészítve az előttem szólót, az MD pedig a manuális Minoltákhoz való, így te AF-es obit keresel. MD-shez ha jól tudom átalakító kell.
Arra mindenképpen figyelj, hogy Minolta-AF bajonettes obit vegyél, különben nem fogod tudni rátenni a gépre. Esetleg érdemes elvinni a gépet a vételkor és rápróbálni az obit. Így le tudod ellenőrizni, hogy minden funkció működik-e.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!