Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
benzintyuk Creative Commons License 2003-09-19 10:54:52 20
Jol beszelt sip pista,
telleg nehogyma' csak kutyasok legyenek itten ;-)

Irjatok meg!

Előzmény:
sip pista Creative Commons License 2003-09-17 14:07:52 11
:-) nehogy mán csak kuty legyen itten
velünk nem lakik lény, viszont mindegyikkel megpróbálok megismerkedni. pl a környékbeli vadmacskákkal. minden előfordul, van, aki első látásra odajön, meg olyan is, aki több éves ismeretség után sem hagyja megérinteni magát. legjobb, ha meg kell dolgozni a barátságáért.. pl nagymáu, vadmacska.. utána örökké tart:-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!