|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Snakeins
2003-09-17 21:33:47
|
2
|
Hát, ez jó kérdés...
Nekem pl. a pillangók hiányoznak. Régebben rengeteg volt felénk, kicsik, nagyok, tarkák,; mostanában meglepődök, ha látok egyet-egyet. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2003-09-17 14:45:17
|
-
|
Kedves Hozzáértő Állatbarátok/ Szakértők !
Javítsatok ki ha nem így van - avagy bocsánat, ha már más is megkérdezte -:
HOL VANNAK A SZENTJÁNOSBOGARAK ???
Gyerekkoromban nyári éjjelen sok szentjánosbogár világított a fűben, út mentén - közben ciripeltek a tücskök -.
Azóta sok év telt el. Jobban megfigyelve arra is rájöttem, hogy a tücsök nem egész nyáron szól, hanem csak a nyár második felétől, kb. augusztustól. Tücskök tehát ma is vannak, de szentjánosbogarat mostanában sehol sem láttam. Vagy nem figyeltem eléggé ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|