|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
sip pista
2003-09-17 18:08:19
|
15
|
(a html-t elcsesztem)
vadmacska
ő egy versenymacska, szikár, iszonyú kemény izmokkal. a tojása szerencsére még megvan, pingponglabdára hajazik
őt úgy ismertük meg, hogy valami lépcső mögé bújva leste, ahogy etetjük a többieket. neki is dobáltam, amit kb 870 km/óra sebességgel levadászott. persze rájött, hogy #1 nem bántjuk, #2 többet kap, ha közelebb jön
aztán egymásba szerettünk. és én csődöt mondtam, van neki egy olyan dolga, h meglát, rámront, kimászik a kerítésen, fölkönyököl a vállamra... néha az orrát is benyomja a szakállamba.. és nekem fingom sincs, mit szeretne:-(( ember buta..
na még itt elérzékenyülök |
|
Előzmény:
 |
sip pista
2003-09-17 17:50:36
|
14
|
az óriási érdeklődésre való tekintettel folytatom.
nagymáú
ő fehér-cirmos, javakorabeli hölgy, asszem ivartalanított:-)) már az első találkozásunkkor följött a kerítésre, nyámmogott teli pofával, de nem hagyta, hogy megérintsem. mondom jóvan, ez így ment egy darabig, aztán egyszer, mikor elbúcsúztam tőlük, ő nem vette tudomásul, hanem félreérthetetlen mozdulatokkal jelezte, hogy most simiga:-)) azóta van neki egy rendszeresített hisztijelenete (néha kihagyja, olyankor aszongya, hogy nye>/i>, akár többször is), utána mrrr, berreg, hörrr. tartson soká. ja és dagaszt:-))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|