Keresés

Részletes keresés

KM Creative Commons License 2003-09-17 16:37:41 69
compot,
mielőtt pálcát törnénk egy ügyintéző felett, - mint javasoltam - egy hozzáértő tervezőtől meg kellene tudni a pontos előirásokat. Én sajnos nem tudom.
A hozzászólás:
compot Creative Commons License 2003-09-17 16:01:58 68
Ez idáig rendben, csak nem szeretem ha egy fű2 ügyintéző kedvétől függ, lehet e gáz vagy nem. Valahol le kell lennie irva (egy törvényben vagy rendeletben), hogy mik a pontos előirások. Ehhez lehet igazodni és nem szóban elmondott dolgokhoz.
Előzmény:
r_bendegúz Creative Commons License 2003-09-17 12:23:29 64
compot,
az a gyanúm, hogy a terveződnek igaza van. Egy barátomnál hasonló a helyzet és a "művektől" ugyanezen okok miatt máig nem szerzett be a lakása felújításával megbízott szakember használatbavételi engedélyt az ugyanezen szakember által a konyhájába telepített gázkazánra.
Beszélj gázos szakemberrel vagy a gázművekkel!
r_b.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!