Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Lord Iffy Creative Commons License 2003-09-17 15:27:41 13
igen, már emlékszem rá...
mintha csak most lett volna...:O))))))
óóóó micsoda szép idők voltak.
Előzmény:
benzintyuk Creative Commons License 2003-09-17 15:07:35 12
Ki mondta, hogy Ti vagytok a kedvenceink :-))?

Najo, az egeszen pontosan ugy volt, hogy en ratoktukmaltam magunkat egy szep tavaszi napon ;-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!