|
|
|
|
 |
Profy
2003-09-18 08:50:10
|
280
|
Szia jovaltozas!
1.A 24Kw-s turbós gázkazán elvileg egy 4-tagu család és 130M2-es lakás fűtés és melegvíz igényét ki tudja elégíteni.
2. Az Mdf lapos butorból a fehér a legolcsóbb a többi nagyából egy árban van!
3.Elméletileg készült elektromos terv a lakásodról azt a tervet megnézheted.Viszont vakolás előtt érdemes a változásokat rögzíteni!Nincs plusz munka és költség!
4.Burkolás előtt mindenképen Tipus és minta alapján!
Remélem tudtam segíteni! |
|
A hozzászólás:
 |
jovaltozas
2003-09-17 14:21:32
|
279
|
Szia Vadkörte!
Szeretnék pár kérdést feltenni a műszaki leírásunkkal kapcsolatban:
1. melegvizes központi fűtés 24 KW-os földgázüzemű turbókombi kazán. Ismered ezt a rendszert?
2. A konyhabútor MDF lapos cseresznye, ez gondolom nem a legdrágább típus.
3. Azt mikor kell megbeszélni, hogy a konektorok hová kerüljenek?
4. A fürdőszobába, ha díszítő csíkot szeretnénk azt most kell tisztázni?
Köszönöm előre is,
Jv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|