|
|
|
|
 |
njk
2003-09-17 13:57:49
|
67
|
| Köszön Miklós Neked is, és a többieknek is, megyek okosodni a jelzett topicocba is ezügyekben:-) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
njk
2003-09-17 11:58:44
|
62
|
Bocsánat, valószínűleg elegetek van belőlem. Többet ilyet (lehetőleg) nem csinálok.
OFF
A kerítést honnan nézve kell megállapítani, hogy melyik kinek a kezelésébe tartozik?
Kérdésem alapja: Társasházunk egy lebontott épület helyén épült. Nos, ennek az egyik fala volt közvetlenül a telekhatár.
Ezt, a lebontott ház falát (cca 2-2,5 m magasságig), kiugró csatlakozó-falmaradványokkal együtt, meghagyták, mint kerítést, a szomszéd telek felé.
Ez, szerintem életveszélyes és persze nem esztétikus.
Amennyiben ez a mi területünkhoz tartozik, nem kellene a háznak úgy átvenni, ohgy rögtön pluszban költsön rá jó sokat: bontás, elszállítás, új megépítése...
A kert végi fal is egy rozoga téglafal, ugyan az valószínűleg kerítésnek épült, te ki-kiöblösödik, nem valami stabil.
Szóval ezügyben hova menjek?
ON
Köszönöm a figyelmet és a segítséget! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|