|
|
|
|
 |
compot
2003-09-17 16:01:58
|
68
|
| Ez idáig rendben, csak nem szeretem ha egy fű2 ügyintéző kedvétől függ, lehet e gáz vagy nem. Valahol le kell lennie irva (egy törvényben vagy rendeletben), hogy mik a pontos előirások. Ehhez lehet igazodni és nem szóban elmondott dolgokhoz. |
|
A hozzászólás:
 |
r_bendegúz
2003-09-17 12:23:29
|
64
|
compot,
az a gyanúm, hogy a terveződnek igaza van. Egy barátomnál hasonló a helyzet és a "művektől" ugyanezen okok miatt máig nem szerzett be a lakása felújításával megbízott szakember használatbavételi engedélyt az ugyanezen szakember által a konyhájába telepített gázkazánra.
Beszélj gázos szakemberrel vagy a gázművekkel!
r_b. |
|
Előzmény:
 |
compot
2003-09-16 16:33:43
|
48
|
Kedves Miklós!
1x már segitettél és most is lenne egy kérdésem. Milyen előirások vannak arra és hol lehet utánanézni, hogy mikor lehet gáz a konyhában. A konkrét helyzet az, hogy a konyha egybe nyilik az étkezővel az meg a nappalival. A kivitelező szerint a gázmüvek nem adtak engedélyt a gázra mert nincs ajtó a konyhán, a tervező szerint meg azért mert csak 1 hálom van és mi van ha alszanak a nappaliban (ez most komoly). |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|