Keresés

Részletes keresés

KM Creative Commons License 2003-09-17 13:43:50 66
njk-nak a kerítésről :
ezt már inkább a másik topicban válaszolom meg Építkezés-felújítás 2.0
A hozzászólás:
njk Creative Commons License 2003-09-17 11:58:44 62
Bocsánat, valószínűleg elegetek van belőlem. Többet ilyet (lehetőleg) nem csinálok.

OFF

A kerítést honnan nézve kell megállapítani, hogy melyik kinek a kezelésébe tartozik?

Kérdésem alapja: Társasházunk egy lebontott épület helyén épült. Nos, ennek az egyik fala volt közvetlenül a telekhatár.
Ezt, a lebontott ház falát (cca 2-2,5 m magasságig), kiugró csatlakozó-falmaradványokkal együtt, meghagyták, mint kerítést, a szomszéd telek felé.
Ez, szerintem életveszélyes és persze nem esztétikus.
Amennyiben ez a mi területünkhoz tartozik, nem kellene a háznak úgy átvenni, ohgy rögtön pluszban költsön rá jó sokat: bontás, elszállítás, új megépítése...
A kert végi fal is egy rozoga téglafal, ugyan az valószínűleg kerítésnek épült, te ki-kiöblösödik, nem valami stabil.

Szóval ezügyben hova menjek?

ON

Köszönöm a figyelmet és a segítséget!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!