|
|
|
|
 |
KM
2003-09-17 13:43:13
|
65
|
njk-nak a parketta hibákról :
ez parkettás téma, amire kifejezetten van egy külön topic Ha már 1x parkettázik. Én ugyan nem vagyok parkettás, de egy ilyen padlót biztos nem vennék át. Különösen a "játék"-nak nevezett hiba súlyos, szerintem (no hézag sem kevésbé...)
Koós Miklós építész |
|
A hozzászólás:
 |
njk
2003-09-17 10:45:45
|
60
|
No, már itt is vagyok :-)
Kicsit OFF
Padló ügyben hol keressek infót?
Kérdésem: Az I. tölgyparkettának nevezett holmi le van rakva. Néhol nagyon szorosan fekszik föl, hogy szinte nem is látszik, hol találkoznak a lécek, máshol a körmöm belefér a résekbe, akár a hosszanti oldalán, akár a végén a léceknek.
Egy helyen a lépéseink alatt kicsi játéka van, egy sarokban, ahova igazság szerint ágy kerül.
Gondolom, hogy ez ráadásul még száradni is fog, tehát jócskán nagyob rések tűnnek majd elő!?!
Mit gondolsz ez után a pongyola leírás után: OK a parketta, vagy mindenütt TÖKÉLETESENEK kell lennie?
A játéka nyilván a nem egyenletes aljzattól van. Érdemes ezen vitatkoznunk???
Kérlek szólj hol aktuálisabbak a kérdéseim!!!
ON
Köszönöm!
njk |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|