|
|
|
|
 |
njk
2003-09-17 10:38:12
|
59
|
OK, Köszönöm!
Akkor most annak nézek utána, hogy ilyen kapacitású szagelszívó mennyibe kerül és velük a hozzá tartozó csőventillátort próbálom meg kifizettetni! No meg pesze ez utóbbi beszerelését...
Minden köszönök
njk
U.I: Azért ne vedd búcsúnak, még biztos jövök .-))) |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-09-17 09:12:37
|
58
|
kedves njk,
számolj némi rátartással (no meg hatásfokkal). legyen az inkább 150-180 lm3/óra
|
|
Előzmény:
 |
njk
2003-09-17 09:00:14
|
57
|
Húha, akkor most szemelgethetek!
Kedves Bendegúz:
NAGYON köszönöm a listát, majd jól átböngészem.
Azt hiszem 150 mm átmérőjü csövet építettek be.De ezt csak bemondás alapján tudom.
Számításaim a következők:
A konyha 1,55x2,29x2,7=9 ebből beépítve cca 3,5 m3 + az előszoba 1,5x1,5xx2,7=6 ebből beépítve cca 2 m3, tehát a szabadon marad 5,5+4=9,5 m3. Cca 10x12=120 lm3/óra.
Tehát, ha jól számoltam, ekkora teljesítménnyű szagelszívót kell megcéloznom és hozzá ugyanilyen teljesítményű csőventillátort?
Szeretnék felkészülni a harcra….
Miklós! Jól számoltam?
Lala, Erzsébeti! Helyszűke miatt nyomjuk a sarokmosogatót, tehát csap a pultba fúrva... Milyen anyag lenne a pultnak a legmegfelelőbb? Persze a pénz is számít:-((
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|