|
|
|
|
 |
Erzsébeti
2003-09-17 08:10:40
|
55
|
Hali!
Abban is:)
Azért nem mutatkoztam be, mert úgy gondoltam, hogy itt még van aki emlékszik rám a régi...régi...régi... időkből:) Akkor már bemutatkoztam.
Asztalos vagyok, egy kicsi kis cégecske asztalos-ügyvezetője. Sok mindent csinálunk ami fából van.
Pl konyhát is. Van egy-két dolog amit nem pl lépcső, és környéke, kárpitos bútorok, székek...
Ezen kívűl kevés olyan dolog van (szakmailag), amit nem csinálunk meg.
Erzsébeti |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-09-17 07:14:54
|
53
|
szia Erzsébeti,
ezek szerint te/ti konyhabútorban utaztok ? Lehet valamivel többet is tudni erről?
|
|
Előzmény:
 |
Erzsébeti
2003-09-16 17:26:24
|
51
|
Hali!
Óva intek mindenkit aki a mosogató mellé akarja a pultba fúrni a csaptelepet, hogy ezt ne tegye akkor ha a pult anyaga "valamilyen" forgácslap!!
Én még olyan csaptelepet nem láttam ami egy kis idő után ne lett volna vizes ott ahol nem kellene neki....
Nem egy mosogatószekrényt láttam már ami egyszerűen "szétrohadt" a csap alatt!!
Igaz ez nekem jó:)) ebből élek:)
De a korrektséghez ezt mindenképpen el kell mondani a megrendelőknek.
Erzsébeti |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|