|
|
|
|
 |
KM
2003-09-17 07:16:17
|
54
|
tündérlala,
te is gyártó/kivitelező vagy és ha igen, pontosan milyen technológiával ?
|
|
A hozzászólás:
 |
tündérlala
2003-09-16 18:46:50
|
52
|
Erzsébeti: így van, mi is inkább köves pultokba ajánljuk.
njk: Nagyon szívesen! :) Természetesen százféle sarokmosogató van. De a megállapításod teljesen helytálló, valamiért a gyártók a sarokmosogatót a "luxus" kategóriába sorolták (pedig inkább a szűkös kiskonyhák megoldása...). Áruk is kb.45 ezertől 300 ezerig (plusz a csillagos ég) alakul. Ismerve az itt fórumozók által keresett ársávokat, ezért javasoltam a 10e forintos kerek Ikeát, ami ráadásul elég mély is (nekem nem "személyes kedvencem", de ez más kérdés). :)
lala |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|