|
|
|
|
 |
KM
2003-09-17 07:14:54
|
53
|
szia Erzsébeti,
ezek szerint te/ti konyhabútorban utaztok ? Lehet valamivel többet is tudni erről?
|
|
A hozzászólás:
 |
Erzsébeti
2003-09-16 17:26:24
|
51
|
Hali!
Óva intek mindenkit aki a mosogató mellé akarja a pultba fúrni a csaptelepet, hogy ezt ne tegye akkor ha a pult anyaga "valamilyen" forgácslap!!
Én még olyan csaptelepet nem láttam ami egy kis idő után ne lett volna vizes ott ahol nem kellene neki....
Nem egy mosogatószekrényt láttam már ami egyszerűen "szétrohadt" a csap alatt!!
Igaz ez nekem jó:)) ebből élek:)
De a korrektséghez ezt mindenképpen el kell mondani a megrendelőknek.
Erzsébeti |
|
Előzmény:
 |
tündérlala
2003-09-16 15:01:37
|
43
|
Ha sarokba teszed a mosogatót, akkor egy jó (és nagyon olcsó) megoldás az Ikea KÖR ALAKÚ egyes mosogatója. (Tény, hogy a csaptelepet a pultba kell mellé fúrni.) Egy megvalósítását megnézheted itt vagy itt közelebbről.
lala |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|