Keresés

Részletes keresés

r_bendegúz Creative Commons License 2003-09-17 12:23:29 64
compot,
az a gyanúm, hogy a terveződnek igaza van. Egy barátomnál hasonló a helyzet és a "művektől" ugyanezen okok miatt máig nem szerzett be a lakása felújításával megbízott szakember használatbavételi engedélyt az ugyanezen szakember által a konyhájába telepített gázkazánra.
Beszélj gázos szakemberrel vagy a gázművekkel!
r_b.
KM Creative Commons License 2003-09-16 16:53:42 50
compot-nak :
anyit tudok, hogy elég sok feltételnek kell egyszerre megfelelni, nem lehet kiemelni belőle egy dolgot. A gáztervezés még a gépészeten belül is egy macerás dolog a gázmüvek előirásai miatt, én pedig csak egy mezei építész vagyok.....
A hozzászólás:
compot Creative Commons License 2003-09-16 16:33:43 48
Kedves Miklós!

1x már segitettél és most is lenne egy kérdésem. Milyen előirások vannak arra és hol lehet utánanézni, hogy mikor lehet gáz a konyhában. A konkrét helyzet az, hogy a konyha egybe nyilik az étkezővel az meg a nappalival. A kivitelező szerint a gázmüvek nem adtak engedélyt a gázra mert nincs ajtó a konyhán, a tervező szerint meg azért mert csak 1 hálom van és mi van ha alszanak a nappaliban (ez most komoly).

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!