Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Uplink Creative Commons License 2003-09-16 16:28:23 254
Szia Padlizsan,

Nem tortent semmi, nem ereztem a gunyt a soraidban.

Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-09-16 15:22:50 252
Szia Uplink!

Az összedől.. után lemaradt egy smile. Természetesen nem gondoltam komolyan, hogy kigúnyoljalak.

Nyilvánvalóan nem a Démi beton az egyetlen cég a környéken, lehet (inkább biztos), hogy nem is a legjobb.... (látnotok kéne a gépparkjukat)

Üdv

P.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!