|
|
|
|
 |
tündérlala
2003-09-16 15:24:46
|
45
|
Nem, ez a konyhát tőlünk megrendelő hölgy (fórumtárs) saját keze munkája. :)
Vagyis az ő sk-ja...
lala |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-09-16 15:18:05
|
44
|
tündérlala,
nagyon szép a mozaikod. Sk ?
|
|
Előzmény:
 |
tündérlala
2003-09-16 15:01:37
|
43
|
Ha sarokba teszed a mosogatót, akkor egy jó (és nagyon olcsó) megoldás az Ikea KÖR ALAKÚ egyes mosogatója. (Tény, hogy a csaptelepet a pultba kell mellé fúrni.) Egy megvalósítását megnézheted itt vagy itt közelebbről.
lala |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|