|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
padlizsán 007
2003-09-16 14:52:13
|
250
|
Szia Szellőke!
A kéményt mikor (melyik fázisban) kell átvetetni a kéményseprővel? Mert attól félek, ez nekünk jövő év elején fog bekövetkezni, és akkor kérdés, hogy jó-e még a betonajtó.
Lehet, hogy és is felhívom őket....
Köszi,
P. |
|
Előzmény:
 |
Szellőke
2003-09-15 20:53:59
|
244
|
Nekünk nem volt gondunk a Démi Betonnal, bár mi az óbudai telepről szállíttattunk.
A kaminajtóról. Én is ugyanazt a rémhírt hallottam, hogy az 500 Ft-os betonajtó már nem szabványos, helyette 5000 Ft-os rozsdamentes acél kell. Nekünk 4 db kell, szóval megeresztettem egy telefont a Pest Megyei kéméynseprőkhöz, ahol azt mondták, hogy idén még elfogadják a betont, a fővárosiak már idén sem. Ezek után megvettem a betonajtókat. Teljesen rendben van ez is. Ja, helyileg Újpest, Bem utca. Jobb oldalon a 3-4. ház: Fixer Kft. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|