Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-09-16 14:52:13 250
Szia Szellőke!

A kéményt mikor (melyik fázisban) kell átvetetni a kéményseprővel? Mert attól félek, ez nekünk jövő év elején fog bekövetkezni, és akkor kérdés, hogy jó-e még a betonajtó.

Lehet, hogy és is felhívom őket....

Köszi,
P.

Előzmény:
Szellőke Creative Commons License 2003-09-15 20:53:59 244
Nekünk nem volt gondunk a Démi Betonnal, bár mi az óbudai telepről szállíttattunk.

A kaminajtóról. Én is ugyanazt a rémhírt hallottam, hogy az 500 Ft-os betonajtó már nem szabványos, helyette 5000 Ft-os rozsdamentes acél kell. Nekünk 4 db kell, szóval megeresztettem egy telefont a Pest Megyei kéméynseprőkhöz, ahol azt mondták, hogy idén még elfogadják a betont, a fővárosiak már idén sem. Ezek után megvettem a betonajtókat. Teljesen rendben van ez is. Ja, helyileg Újpest, Bem utca. Jobb oldalon a 3-4. ház: Fixer Kft.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!