Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ohlsson Creative Commons License 2003-09-16 13:36:41 247
megkoszonnem, ha elokeresned a cimet!!
Előzmény:
Uplink Creative Commons License 2003-09-15 21:11:27 246
Agyagos volt amit csinaltak, ami fodemhez nem igazan elonyos, mert lehetnek olyan reszei a fodemnek, amik pont emiatt nem olyan szilardsaguak. Mashoz sem jo, mert nem lesz homogen a beton.

A kesz beton egyebkent arban nem sokkal van a kevert folott, viszont vannak olyan helyek, ahova tenyleg nem jo a kevert beton. Pl egy 80 nm-es fodemhez, ami cca 20-25 cm kell 16-20 m3 beton. Na ezt geppel helyben megkeverni nem kis ido, kesz betonnal viszont nehany kocsi.
Az egyeduli + koltseg az a betonpumpa, ha kell.

En mar nem emlkeszem, honnan lett a beton, utana kellene neznem, ha erdekel, akkor tudasd velem itt.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!