Keresés

Részletes keresés

rgb99 Creative Commons License 2003-09-16 21:46:17 20
CyS:

"csak" kimondottan digis tanfolyamnak nincs sok értelme. Egy alapos általános tanfolyam keretében természetesen van digitális fotózás rész is.
Írj, ha érdekel. Októberi indulással.
(rgb99)

A hozzászólás:
CyS Creative Commons License 2003-09-16 13:35:06 19
A nyár elmúlt én meg most jutottam odáig, hogy szívesen megismerném jobban, mit lehet kihozni egy Sony S-75-ből (lehet fikázni :-). Tud valaki digitális gépekre tervezett tanfolytamot? "Az alapoktól" jeligére ide szeretnék választ.
Üdv, CyS

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!