|
|
|
|
 |
rgb99
2003-09-16 21:46:17
|
20
|
CyS:
"csak" kimondottan digis tanfolyamnak nincs sok értelme. Egy alapos általános tanfolyam keretében természetesen van digitális fotózás rész is.
Írj, ha érdekel. Októberi indulással.
(rgb99)
|
|
A hozzászólás:
 |
CyS
2003-09-16 13:35:06
|
19
|
A nyár elmúlt én meg most jutottam odáig, hogy szívesen megismerném jobban, mit lehet kihozni egy Sony S-75-ből (lehet fikázni :-). Tud valaki digitális gépekre tervezett tanfolytamot? "Az alapoktól" jeligére ide szeretnék választ.
Üdv, CyS |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|