|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
S.P.T.
2003-09-16 11:30:59
|
242
|
Nekem is simán ment a tranzakció.
Amikor régebben mást próbáltam venni, nekem ezek a problémák adódtak:
- valamit elrontottam az űrlapon (bár ezt észre szokták venni)
- electron típusú bankkártyával próbáltam fizetni (erre szoktak "lefagyni" a szakemberek, ugyanis nem mindenhol ismerik, és nem tudják, hogy azzal nem lehet a kártyaszám alapján fizetni)
Hátha segítettem. |
|
Előzmény:
 |
optikus
2003-09-15 12:53:20
|
241
|
>Nekem sikerült megvennem, pár perc volt az egész
Eloszor en is ezt gondoltam, de kiirta hogy feldolgozas alatt van a megrendelesem. Kuldott egy megerosito emailt meg egy linket amin nezhetem a megrendelesem allasat, azota se tortent semmi (amig a pinzt nem veszik le nem nagyon izgat), most megoldom mashogy (igazabol csak a qt miatt vettem volna meg).
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|