Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
ohlsson Creative Commons License 2003-09-15 20:10:38 242
Kernek szepen tszamot. Ti is toluk vettetek??
Milyen cserepet javasoltok a hazra? Kettos hodfarkut neztunk ki, csak meg nem tudjuk melyik gyartot kellene valasztanunk.
Előzmény:
padlizsán 007 Creative Commons License 2003-09-15 10:31:15 236
Pont a Magdolnavölggyel szemben van a Démi Beton nevű cég, tőlük lehet mindenféle készbetont venni.
Ha kell telszám, szólj.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!