Keresés

Részletes keresés

KM Creative Commons License 2003-09-15 11:29:24 119
nemigaz66!
ott van még mindig a kérdésed is és az arra adott válasz is (115,116)
A hozzászólás:
nemigaz66 Creative Commons License 2003-09-15 09:37:46 118
Kedves Mindenki!

Nem tudom hova tűnt a pénteki kérdésem, de felteszem újra.
Van e tapasztalat az Internorm "dimension exklusiv" nyílászárókkal kapcsolatban. Egyáltalán bevállt-e az alumínium borítású műanyag ablak?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!