Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pitman Creative Commons License 2003-09-15 07:58:47 236
Vagy esetleg városközpontban egy téren...
Előzmény:
optikus Creative Commons License 2003-09-12 12:58:46 235
Ha mar igy atmentunk 3D-be, nekem is van 3D-s cserelheto obis gepem. Ket zenit-e bol csinaltam (jo nehez:). Olyan kepeket erdemes csinalni amin van az eloterben meg hatul is valami mert csak ugy jon le igazan a tererzet. Panorama tajfoto 3d-ben valoszinuleg telleg nem tul erdekes, de egy epuletbelso mar jo lehet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!