Keresés

Részletes keresés

Halesz Creative Commons License 2003-09-24 18:24:06 19
Sziasztok!

Új vagyok ebben a topicban, de az Unreal Tournamentet nagyon szeretem, gondoltam írok. Szóval 1-2 embert szívesen befogadnánk a szerverünkre játszótársnak. Pár barátommal állandóan a Beholden pályát nyüstöljük... aki ismeri ezt és nem vérprofi játékos, de azért jól megy neki, az keressen meg icq-n :) (lásd az adataimnál).

A hozzászólás:
-HavocS- Creative Commons License 2003-09-14 22:34:38 18
Van valaki aki még játszik az Unreal 1-gyel? Szívesen játszanék valakivel TCP/IP-n, annyira kíváncsi vagyok hogy milyen lehet :) LAN-om nincs, neten meg egyszerűen senkit nem lehet találni aki U1-ezik... UT-zni meg Q1-ezni szoktam amúgy.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!