|
|
|
|
 |
essex
2003-09-14 12:00:00
|
117
|
mzscyl!
Köszi a tanácsot, ezt is meg fogom nézni.(A többi 227 szükséges dologgal együtt, de vajh mikor? :))) Nekem tulképppen valami bükkszerű színre lenne szükségem, mivel a parkettánk és a beltéri lépcső is gyönyörű bükkfából lesz. Nem tudod véletlenül olyan is van? (Egyébként azt hiszem az unokaöcséméknél is ezt használták és a színe is - valami selyemtölgy - és a struktúrája is nagyon szép.) |
|
A hozzászólás:
 |
mzscyl
2003-09-11 13:51:42
|
114
|
Nekünk a Bondex lazúr nagyon jól bejött (szintén Sofa-ra). Nézd meg azt is - pl. oregoni fenyő - gyönyörű árnyalat.
Színpróbához elébb fessetek meg mintadarabokat, ne az ablakon kísérletezzetek. |
|
Előzmény:
 |
essex
2003-09-09 18:40:32
|
111
|
Kedves KM!
Most írok először a fórumra, bár régóta olvasom a hozzászólásokat, és többször felhasználtam másoknak adott ötleteidet. Most olyan kérdésem lenne, amire nem találtam a hozzászólások között választ: A SOFA-tól vásároltunk gyönyörű fa ablakokat. Az a problémám, hogy teljesen natúr kezeletlent választottunk (így is csillagászati áron)mivel úgy képzeltük, hogy az ablakok utólagos lazúrozása egy némi kézügyességgel és rengeteg ambícióval rendelkező házépítő számára nem lehet gond. A mikéntjével nincs is semmi baj, ami gondot okoz az a - mivel. Az ablakokat árusító partner (vagy hogyan nevezik ezt) a Díszlazur nevezetű anyagot ajánlotta, amit a törökbálinti BricoStore-ban meg is találtunk. Most jönne a problémám:nincs közöttük olyan, aminek a színe igazán tetszene. Tudnál ajánlani valami más -hasonló tulajdonságú- anyagot amiben megtalálnánk esetleg a nekünk tetsző árnyalatot? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|