Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pitman Creative Commons License 2003-09-11 08:43:08 232
Igen, én is ilyen elrendezésben készítettem a képeket, és tökéletes lett.
Egyébként a balról, illetve jobbról való képkivágás esetén a gépet nem a nodális pont körül forgatják el (így tényleg nem volna semmi értelme), hanem egy érdekes szöget zár be a "normális" esetben készített panorámákhoz képest, valamint el is van tolva a forgásponthoz képest is (legalábbis, amelyik leírást én megtaláltam az ilyen volt).
Előzmény:
S.P.T. Creative Commons License 2003-09-10 22:56:05 231
Ja, igen: az a piros vonal akar lenni a gépek fősíkja.
Elvileg az sem árt, ha nem esik a két pozícióhoz tartozó fősík egy vonalba, vagyis a tengelyek adott távolságban metszik egymást.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!