Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
a1967 Creative Commons License 2003-09-10 23:05:59 12
Szia em_laci!

A III. kerületi polgármester szobájának az ablakait fóliáztuk be evvel a fóliával. Kívülről meg tudod nézni a Főtérről. Máshol még nem rendeltek ilyen anyagot, mivel akkor volt típusváltás. A 35-ös fólia az egy olyan árnyalat a Megrendelőnk szerint, amely még elviselhető a lakásban is.

Thomy Folia
www.thomyfolia.hu
Powered by LLumar

Előzmény:
em_laci Creative Commons License 2003-09-02 18:18:45 11
Hello Thomy!
Köszi a gyors választ!
Ha jól veszem ki, a 35-ösnek jobb a hővédelme, viszont sötétebb? Mennyire lesz sötétebb tőle a szoba?
Valahol Bp-en láthatóak valahol ilyenek?
Köszi előre is!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!