Keresés

Részletes keresés

Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-19 13:32:27 102
Helo

küldök egy mélt ide erre a címedre.

A hozzászólás:
maszai Creative Commons License 2003-09-10 20:01:38 96
Hali!
A lazacokat nem ismerem, de ha neonhal mellett megvoltak, akkor talán guppik, és xifók mellett is elvannak. Ha ez igy van akkor néhány guppit cserébe fel tudok ajánlani. Egyébként miért ajándékozod el őket?
Előzmény:
Fatboy Slim Creative Commons License 2003-09-10 09:54:49 95
Elárvult razbórám, ferdén úszó lazacom, fekete neonom és még egy ajándékba kapott, általam ismeretlen lazacfajta (piros az alsó uszonya) gazdát keres.
akár ingyen is elvihetők, de ha vkinek van fölös black mollyja, plattija, szifója, guppyja, neonja vagy bármilyen harcsája cserébe, elfogadom őket. akár egyet is a négyért.

köszönöm
üdv

Fatboy

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!