|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
optikus
2003-09-10 11:16:02
|
227
|
| Nincs ezzel semmi gond teljesen jo ez is. A regebbi nasa meg melytengeri kepeket is szoktak igy megjeleniteni (kicsit zavaro a kepeken levo arnyek eleg lett volna ha csak a korvonalan van). Ettol meg erdekesebb amikor nem egysoros hanem pl. egy epulet van igy lefenykepezve tobb pl 3x3-as elosztasban. En regen (zenites iokben) csinaltam ilyeneket papirkepekbol osszerakva. |
|
Előzmény:
 |
ignis_venefikus
2003-09-10 10:37:36
|
226
|
Sziasztok!
Az erdekelne, hogy mit szoltak ahoz a panoramafotozashoz, mikor nincsenek a kepek igy osszedolgozva, olyan montazs jellegel pl:
http://www.fiatalur.hu/ignis/kepek/rosengartenk.gif
(egy kicsi gif file, de akit erdekel a nagyobb:
http://www.fiatalur.hu/ignis/kepek/rosengarten.jpg)
kezbol keszult (meglatszik), papirkeprol scannelve
(asszem valahol megvan a negativrol scannelt verzio is).
Szoval: ez panoramakep?
Ignis |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|