|
|
|
|
 |
essex
2003-09-10 07:48:43
|
113
|
Köszönöm szépen a gyors válaszodat, meg fogom nézni őket, különösen a Tikkurilát,mivel a falra is ezt szeretném kenni.
E. |
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-09-10 06:56:38
|
112
|
essex-nak a falazúrokról :
a Tikkurilától vagy 5 szinkártyám van (igaz nem a legfrissebbek), mindegyik falazúr, annak függvényében, hogy mennyire fedjen és pontosan hova kerül más és más anyagot ajánlanak, fajtánként kb. 30 szinnel
TIKKURILA:
szinválaszték szinkártya alapján
http://www.tikkurila.hu/haztartasi_festekek/lazur_fafestekek.htm
LEVIS Kontur Mix
http://www.levis.hu/product-konturmix.shtml
festékbolt kereső : http://www.levis.hu/partners.pl
Supralux Fadekor
Színválaszték: Dió, fenyő, fenyőzöld, mahagóni, oregon fenyő, paliszander, színtelen, teak
http://www.akzonobel.hu/products-5.shtml#fadekor
Supralux Falazúr
Színválaszték: színtelen, világostölgy, teak, dió, paliszander, középtölgy, fenyő, angolvörös, patinafehér
http://www.akzonobel.hu/products-5.shtml#fadekor
Festék alapismeretek
alapfogalmak, összetételek, festékhibák...stb. (igen kimerítő, részletes anyag)
http://www.akzonobel.hu/basics.shtml
Koós Miklós építész |
|
Előzmény:
 |
essex
2003-09-09 18:40:32
|
111
|
Kedves KM!
Most írok először a fórumra, bár régóta olvasom a hozzászólásokat, és többször felhasználtam másoknak adott ötleteidet. Most olyan kérdésem lenne, amire nem találtam a hozzászólások között választ: A SOFA-tól vásároltunk gyönyörű fa ablakokat. Az a problémám, hogy teljesen natúr kezeletlent választottunk (így is csillagászati áron)mivel úgy képzeltük, hogy az ablakok utólagos lazúrozása egy némi kézügyességgel és rengeteg ambícióval rendelkező házépítő számára nem lehet gond. A mikéntjével nincs is semmi baj, ami gondot okoz az a - mivel. Az ablakokat árusító partner (vagy hogyan nevezik ezt) a Díszlazur nevezetű anyagot ajánlotta, amit a törökbálinti BricoStore-ban meg is találtunk. Most jönne a problémám:nincs közöttük olyan, aminek a színe igazán tetszene. Tudnál ajánlani valami más -hasonló tulajdonságú- anyagot amiben megtalálnánk esetleg a nekünk tetsző árnyalatot? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|