Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
PETYUS Creative Commons License 2003-09-09 17:06:10 224
Ezt roppantul nem értem hogy hogy gondolod és miért lenne jó.
Előzmény:
optikus Creative Commons License 2003-09-09 16:58:35 223
Egyebkent en nem tolnam el a gepet (jobbra+balra), sot csak egy kepsort csinalnek mint egy hagyomanyos panoramat, viszont a kepeket nem a kepek kozepebol vagnam hanem az egyik szemnek valot kicsit balra, a masiknak valot kicsit jobbra tolva (persze ez jo sok elemi kepet feltetelez, mint nalam). Igy saccra a hatasa ugyanaz lesz, ki kene probaszni (a nodalis pont meg csak belterben kozelei targyak fotozasanal erdekes, nehany meterre levo cuccnal mar nem szamit csak kinlodas, nopersze ha valakinek megvan hozza a cumoja akkor jo).
Egyebkent mivel nezed ? (kek/piros szemuveg?)
Meg kene csinalni qt-ben is, kek/piros szemuvegesre, az baro lenne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!