|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
PETYUS
2003-09-09 17:06:10
|
224
|
| Ezt roppantul nem értem hogy hogy gondolod és miért lenne jó. |
|
Előzmény:
 |
optikus
2003-09-09 16:58:35
|
223
|
Egyebkent en nem tolnam el a gepet (jobbra+balra), sot csak egy kepsort csinalnek mint egy hagyomanyos panoramat, viszont a kepeket nem a kepek kozepebol vagnam hanem az egyik szemnek valot kicsit balra, a masiknak valot kicsit jobbra tolva (persze ez jo sok elemi kepet feltetelez, mint nalam). Igy saccra a hatasa ugyanaz lesz, ki kene probaszni (a nodalis pont meg csak belterben kozelei targyak fotozasanal erdekes, nehany meterre levo cuccnal mar nem szamit csak kinlodas, nopersze ha valakinek megvan hozza a cumoja akkor jo).
Egyebkent mivel nezed ? (kek/piros szemuveg?)
Meg kene csinalni qt-ben is, kek/piros szemuvegesre, az baro lenne. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|