Keresés

Részletes keresés

szomi_szomi Creative Commons License 2003-09-09 14:59:48 276
"...1 évet késnek az átadással, de ez nem zavar nagyon..."

Te vagy az ideális ügyfél. :-)

A hozzászólás:
gfarago Creative Commons License 2003-09-09 14:39:47 275
Sziasztok!

Én a Reaxtól vettem a XIV kerületben egy lakást az Öv utcai Porcelán lakóparkban. Eddig már majdnem 1 évet késnek az átadással, de ez nem zavar nagyon, amiben mondjuk a most kicsit zűrös magánéletem is az oka, de ezt hagyjuk. Máskülönben minden tökély, kedvesek, aranyosak, segítőkészek, (majdnem) mindent bevállaltak, amit akartam. A tárolómat kicsit kisebbre építették, sajnos, de majd ezt is rendezzük.

Ha van kérdés, szívesen válaszolok, illetve szívesen találnék köztetek szintén Reax ügyfeleket, ha vannak.

Szép napot Nektek!
Gergő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!