|
|
|
|
 |
szomi_szomi
2003-09-09 14:59:48
|
276
|
"...1 évet késnek az átadással, de ez nem zavar nagyon..."
Te vagy az ideális ügyfél. :-) |
|
A hozzászólás:
 |
gfarago
2003-09-09 14:39:47
|
275
|
Sziasztok!
Én a Reaxtól vettem a XIV kerületben egy lakást az Öv utcai Porcelán lakóparkban. Eddig már majdnem 1 évet késnek az átadással, de ez nem zavar nagyon, amiben mondjuk a most kicsit zűrös magánéletem is az oka, de ezt hagyjuk. Máskülönben minden tökély, kedvesek, aranyosak, segítőkészek, (majdnem) mindent bevállaltak, amit akartam. A tárolómat kicsit kisebbre építették, sajnos, de majd ezt is rendezzük.
Ha van kérdés, szívesen válaszolok, illetve szívesen találnék köztetek szintén Reax ügyfeleket, ha vannak.
Szép napot Nektek!
Gergő
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|