Keresés

Részletes keresés

Sacyka Creative Commons License 2003-09-09 17:42:50 4
Hm... Azt hiszem pár millió ember elél egész jól anélkül, hogy tóra nézne az ablaka. Tudod, valamit valamiért. Én jól megvagyok a Tavirózsa közönsége nélkül, ha meg tóra szottyan kedvem, leballagok.
A zajról meg annyit, hogy aki zaj és szomszédok nélkül akar élni, az költözzön az erdő közepére.
A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2003-09-09 13:00:53 3
Sacy, ha nem a tóra néz az ablakotok, akkor mi értelme van az egésznek!:-)) már elnézést!:-))
nem az a lényege ennek az épületkomplexumnak hogy a tóra néz az ablak??
hát mindegy!:-))
ja az hogy nem látsz rá a tópartra az nem jelenti azt hogy nem is fogod hallani! mi a jankovics utca közepén laktunk és ott is totál hallottuk a daj-dajt!!
pedig az tök messze van onnan..
mind1, remélem nem rontottam el a kedved, csak hirtelen ez jutott eszembe!
339e/nm?? hú!
Előzmény:
Sacyka Creative Commons License 2003-09-09 12:30:59 2
Szerencsére amit leírtál nem nagyon érint minket. A tóra nem látunk rá, mert eltakarja az A épület, ami elég magas és masszív. Ezért is örültem, hogy bár először ott néztünk ki egy lakást, mire jelentkeztünk, már mind elkelt.
A sportpályát meg a másik épület takarja ki tökéletesen, ami most Kaláz-Tópart néven fut, de ugyanaz a cég és ugyanaz a kivitelező.
Mi beljebb vagyunk, nem közvetlen a Tanító utcán. A nappali meg a konyha a gyárépületre néz, a hálók meg egy kis családi ház kertjére. Remélem, ők azért nyugisak.
Nos, ha a lakás területét vesszük figyelembe, akkor 339e volt, de tartozik hozzá két kb. 15-15nm-es kertrész. Ja, és ami még levon, hogy semmi egyéb költség, mint ügyvéd, átírás, társasházi alapítás költsége...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!