|
|
|
|
 |
KM
2003-09-08 14:57:24
|
110
|
Sopánka-nak
eredetileg nem erre gondoltam , hanem a 101.-re, amiben kirumiru-nak válaszoltam, de persze ez is jó :-))) |
|
 |
Sopánka
2003-09-08 14:10:02
|
109
|
Elnézést, ronda de működik. :)
Érdekesség (legalábbis nekem), hogy a tájolás mennyit számít! Örömmel jelentem, hogy nálunk az üvegfelületek nagyobbik része DK-DNy-i tájolású! Nem véletlenül egyébként... |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
KM
2003-09-08 13:32:38
|
107
|
Sopánka-nak
a 10.-ben megadtam egy linket, ott nézz körül, mindenféle anyagra és szerkezetre találsz adatot. Egy csomó dolog mélyen van, úgyhogy érdemes kicsit beljebb mászni.
az árat bármelyik ajtós-ablakos cég meg tudja mondani (a legtöbben ugyanis pár nagytól veszii meg az üveget. Itt pl. Baranyában egy ilyen nagy cég van, szinte mindenki náluk csináltatja az üveget az ablakaikhoz)
Koós Miklós építész |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|