Keresés

Részletes keresés

Sopánka Creative Commons License 2003-09-08 14:07:54 108
Erre gondoltál, ugye? Köszönöm, elolvastam, és megnyugodtam!! :)))

némi irodalom a témához :



fejlesztés iránya :

target="_blank">http://www.infoprod.hu/ajtoszakcikk2002.htm



REHAU árlista :

target="_blank">http://www.ablakgyar.hu/hu_termekek.htm



LOW-E (alacsony emissziójú) fólia

target="_blank">http://www.persecutor.hu/szolgaltatasaink/folia/technologia
.html


erről azt érdemes tudni, hogy elsősorban a nyári sugárzásból adódó
hőterhelést veri vissza (természetesen a belső hőt is visszaveri, de azt
kisebb mértékben).



és akit részleteiben érdekel ez az egész, annak egy nagyon jó összeállítást
tudok ajánlani a FÖK (Független Ökológia Központ) honlapjáról :

target="_blank">http://www.foek.hu/korkep/eprek/10-3-7-2-d.html

 

____________________
A hozzászólás:
KM Creative Commons License 2003-09-08 13:32:38 107
Sopánka-nak
a 10.-ben megadtam egy linket, ott nézz körül, mindenféle anyagra és szerkezetre találsz adatot. Egy csomó dolog mélyen van, úgyhogy érdemes kicsit beljebb mászni.

az árat bármelyik ajtós-ablakos cég meg tudja mondani (a legtöbben ugyanis pár nagytól veszii meg az üveget. Itt pl. Baranyában egy ilyen nagy cég van, szinte mindenki náluk csináltatja az üveget az ablakaikhoz)

Koós Miklós építész

Előzmény:
Sopánka Creative Commons License 2003-09-08 11:48:51 106
Kösz... sejtettem... ;-) Nem tudsz pontosabbat arról, hogy hol, mennyiért lehet ilyen 3 rétegűt kapni, és hogy vajon hogy alakul annak a k-ja? Ez érdekelne leginkább! Bár végülis már megrendeltük az ablakainkat, de azért kíváncsi vagyok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!