|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
KM
2003-09-08 13:32:38
|
107
|
Sopánka-nak
a 10.-ben megadtam egy linket, ott nézz körül, mindenféle anyagra és szerkezetre találsz adatot. Egy csomó dolog mélyen van, úgyhogy érdemes kicsit beljebb mászni.
az árat bármelyik ajtós-ablakos cég meg tudja mondani (a legtöbben ugyanis pár nagytól veszii meg az üveget. Itt pl. Baranyában egy ilyen nagy cég van, szinte mindenki náluk csináltatja az üveget az ablakaikhoz)
Koós Miklós építész |
|
Előzmény:
 |
Sopánka
2003-09-08 11:48:51
|
106
|
| Kösz... sejtettem... ;-) Nem tudsz pontosabbat arról, hogy hol, mennyiért lehet ilyen 3 rétegűt kapni, és hogy vajon hogy alakul annak a k-ja? Ez érdekelne leginkább! Bár végülis már megrendeltük az ablakainkat, de azért kíváncsi vagyok. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|